Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

dodacie podmienky

Ponúkame rýchle lodnej dopravy na celom svete. Vitajte na stránkach zbierať toto miesto a povedať svojim priateľom a rodine, šťastné nákupy!

1. Keď si objednáte, dostanete okamžite správu s potvrdením objednávky. Pokiaľ neobdržíte potvrdzovací e-mail, kontaktujte nás ihneď.
2. Potvrďte prosím dodaciu adresu, ako platiť, ste najlepší nechať telefónne číslo pre kontaktovanie. Uveďte, prosím, platnú e-mailovú adresu a skontrolovať e-maily po tom, čo ste si kúpili pre všetky aktualizované informácie.
3. Položky sú obvykle dodávané v rámci 12-24 hodín po zaplatení bola overená (Sat. & Sun. a väčšina národných sviatkov vylúčené).
4. My zvyčajne používajú DHL, EMS, UPS alebo FedEx dodať svoj tovar, priamo do vašich dverí, uistite sa, že ste doma, keď zásielka dorazila u vašich dverí.
5. Po tom, čo loď vášho balíčku, pošleme vám sledovacie číslo, akonáhle je k dispozícii. Balíček čas tranzitujúcej zvyčajne trvá 5 až 10 pracovných dní, v závislosti na mieste určenia, sviatky a faktory mimo Postal Service kontrolou. V prípade, že je trochu meškanie, prosím viac trpezlivosti. Vďaka moc za podporu.

výmena údajov

1. Máme len umožniť úplné náhrady na položky, ktoré majú problémy spôsobené nami.
2. Budeme akceptovať výmenu za nesprávne veľkosti alebo farby do 10 dní od pôvodného dátumu objednávky expedície. Prosím, kontaktujte nás so svojimi číslo objednávky a objednať si detaily, ktoré vám pomôžu. Spätná väzba teraz!
3. Musíte nás kontaktovať pred odoslaním položky späť, dáme správnu vracajúci adresu. Všetky položky poslaný späť do nás musí byť v pôvodnom stave aj. e. nie je opotrebovaný, pozmenené alebo sa omýva, so všetkými značkami pripojené. Opotrebované alebo špinavé predmety budú vrátené späť k vám.
4. Nechceme pokryť prepravné náklady výmen, budete zodpovedný za spiatočný poštovné a pre lodné poštovného lodné zasielané položky späť k vám. Odporúčame, aby ste pridať meranie a poistenie pri odosielaní položiek k nám pre svoju vlastnú ochranu, pretože nemôžeme byť zodpovedný za stratu zásielky. Poštovného a balného poplatky sú nevratné.
5. Napíšte nám sledovacie číslo pri odchode zásielky späť.

vracia politiky

1. Máme len umožniť vracať sa pre predmety, ktoré majú problémy spôsobené nami, dúfam, že vám za porozumenie.
2. môžete vrátiť svoje výrobky za plnú náhradu (náklady mínus poštovné) ak sú neotvorené av byť predané na nižšie uvedenú adresu.
3. Napíšte nám sa vracia doručovaciu adresu pred odoslaním položky späť a dajte nám vedieť, aké produkty vám budú vracať. Uistite sa, že výrobky sú zabalené a bezpečne. Nemôžeme prijať zodpovednosť za tovar, ktoré sa dostanú stratené alebo poškodené v priebehu procesu vybavovania reklamácií. Preto vás žiadame, aby ste požiadať o potvrdenie o vyslanie pri vrátení výrobkov poštou. Potom, čo sme dostali nasledujúce položky, bude náhrada bude actioned do 14 dní. 4. Tovar musí byť vrátený do 7 dní od dátumu-neopotrebovanými príjmu a musí obsahovať všetky originálne balenie a etikiet. Pripíšeme pôvodný spôsob platby, s výnimkou 20% poplatku za opätovné skladovanie / spracovanie, manipulačné náklady náboj a expedičný poplatok od nás sú nevratné. Všetky náklady na dopravu spojené s vrátením tovaru sú v kompetencii zákazníka.